Vieme o všetkom

INFOštvorec

V súťaži Môj nápad pre región, ktorú organizuje Junior Achievement, n. o., reprezentovali našu školu dvaja študenti.

Marek Chalmovský súťažil s prácou Horná Nitra z kresla: „Obsahom mojej práce sú 3D projekcie objektov cestovného ruchu hornej Nitry spracované v programe SketchUP. Sú vložené do mapy, ktorú si môžete pozrieť v mobilnom telefóne alebo na tablete.“

Kristína Ištvániková súťažila s projektom INFOštvorec (QR kód v cestovnom ruchu). „Ide o časť projektu našej triedy pod názvom ouRegion, s ktorým sme boli na veľtrhu cestovného ruchu  Vitajte v našom regióne, tiež v Žiline. Pripravila som materiály pre obce s použitím QR kódu, ktorý som aplikovala na ich erby. Tiež poukazujem na využitie QR kódu – INFOštvorca v cestovnom ruchu.“

Ako dopadli Marek a Kristína v súťaži Môj nápad pre región? To sa dočítate po nasnímaní tohto QR kódu.

Stanislav MALEGA
Obchodná akadémia, Prievidza