Rozprávajte, budeme počúvať

pridané 10.03.2014, autor Časopis DOBRÁ ŠKOLA pošli na vybrali.sme.sk

Jednej pani učiteľke sa stalo, že si žiaci urobili z jej materiálov lietadielka. Ďalšia sa dostala do sporu s riaditeľkou na lyžiarskom, pretože nebolo celkom jasné, čie inštrukcie majú prednosť. A jednému učiteľovi chémie z gymnázia zas ukradol žiak z kabinetu kyselinu – našťastie to zistil včas.

Stalo sa aj vám niečo, čo vás zaskočilo? Alebo niekomu z vašich učiteľských alebo študentských známych? Napíšte nám o tom do rubriky Skutočný príbeh. Mená aktérov neprezrádzame.

A ako si spomínate na učiteľov, ktorí vás v minulosti učili? V dobrom alebo v zlom? Možno si nikoho z nich nijako zvlášť nepamätáte.

Napíšte nám o tom do rubriky Naši učitelia. Skôr než emocionálne vyznania by sme radi dostali konkrétne zážitky a situácie, ktoré môžu byť poučné a inšpirujúce.

Za skutočný príbeh aj spomienku na učiteľov ponúkame autorský honorár. Píšte na prispevky[at]casopisdobraskola.sk. Optimálny rozsah: 1700 znakov vrátane medzier.

100000 komentárov k článku: “Rozprávajte, budeme počúvať”