DOBRÁ ŠKOLA - mesačník
 
Vieme o všetkom Viac
Inšpirujte sa Viac Podporujeme Viac

Chceme vedieť, čo si o nás myslíte

pridané 05.06.2013, autor Časopis DOBRÁ ŠKOLA pošli na vybrali.sme.sk

Teda, presnejšie, nie o nás osobne, ale o DOBREJ ŠKOLE, ktorú pre vás tvoríme. Hoci nás to úžasne baví, je s tým aj veľmi veľa práce. Keďže chceme, aby výsledky nášho úsilia boli pre vás čo najužitočnejšie, zvykneme vás na konci školského roka požiadať o krátku spätnú väzbu, kritiku a námety na zlepšenie.

Pripravili sme preto krátky elektronický dotazník s niekoľkými otázkami o našom časopise. Jeho vyplnenie vám zaberie iba niekoľko minút, ale pre nás budú vaše odpovede a názory veľkou pomocou. Od septembra totiž pripravujeme viaceré zmeny a v rámci nich sme pripravení posilniť rubriky a témy, ktoré vás najviac zaujímajú a naopak oslabiť také, ktoré nepovažujete za užitočné. Nebojte sa preto vyplniť dotazník úprimne. Je anonymný.

Dotazník sa vám zobrazí po kliknutí na tento odkaz.

Ak náhodou z nejakého dôvodu nebudete chcieť vyklikávať dotazník na webe, môžete nám svoje postrehy či námety poslať aj e-mailom na prispevky[at]dobraskola.com alebo aj obyčajnou „staromódnou“ poštou na EXAM testing, spol. s r. o., P. O. Box 215, Vranovská 6, 854 02 Bratislava 5.

Vopred vďaka za vašu ochotu a čas.

Páči sa vám, čo sme vybrali z nášho časopisu? Staňte sa naším čitateľom.

100000 komentárov k článku: “Chceme vedieť, čo si o nás myslíte”

Sorry, you must be logged in to comment. Please login or register to comment.