Vieme o všetkom

Vojaci očami detí

Minister obrany Peter Gajdoš, náčelník Generálneho štábu Ozbrojených síl SR generál Milan Maxim a mesačník Ministerstva obrany SR OBRANA vyhlasujú pre žiakov základných škôl 15. ročník výtvarnej súťaže Vojaci očami detí.

Spomedzi súťažných prác porota zložená z profesionálnych výtvarníkov, zamestnancov rezortu obrany a profesionálnych vojakov vyberie po tri najlepšie diela v kategórii mladších žiakov i v kategórii starších žiakov. Ocenení v oboch kategóriách získajú diplomy a hodnotné ceny. Víťazné práce budú uverejnené v mesačníku OBRANA a na rezortnej internetovej stránke.

Účastníci súťaže môžu posielať svoje práce označené spiatočnou adresou, adresou a ročníkom školy, ktorú navštevujú, telefónnym kontaktom a dátumom narodenia najneskôr do 13. mája  na adresu: Redakcia OBRANA, Kutuzovova 8, 832 47 Bratislava.

05.04.2016

K aktualitám