DOBRÁ ŠKOLA - mesačník
 
Vieme o všetkom Viac
Inšpirujte sa Viac Podporujeme Viac

Vieme o všetkomOtvorená hodina so snehuliakmi a tortou na záverNáš pán riaditeľ, pani zástupkyňa a ďalší kolegovia sa prišli pozrieť do nášho školského klubu na otvorenú hodinu, na ktorej sme sa spolu s deťmi predstavili ako tvorivý tím.

Deti predviedli svoje šikovné ruky a ja svoju nápaditosť a schopnosť zaujať deti, motivovať ich a udržať ich pozornosť. Deti boli veľmi šikovné a pokojné, práca ich veľmi bavila, čo ma veľmi tešilo. Nešetrila som teda pochvalou a povzbudením. V triede vládla príjemná atmosféra. Deti vyrobili kartónových snehuliakov, ktorých na záver vystavili v zasneženej krajinke, ktorá nám zdobí triedu.

A na záver prišlo malé prekvapenie. Ako odmena na deti čakala torta so snehuliakmi, ktorú som im s láskou upiekla.

Verím, že z otvorenej hodiny mali zážitok všetci zúčastnení. Mojim prirodzeným, ľudským a zároveň profesionálnym prístupom deti nadobúdajú správne učebné návyky a majú chuť sa učiť vždy niečo nové. Otvorenou hodinou sa niečo pre mňa skončilo a zároveň aj začalo. Ukončenie adaptačného vzdelávania  ma posunulo do kategórie samostatný pedagogický zamestnanec aj vďaka mojim skvelým deťom.

Andrea LIPOVSKÁ
ZŠ, Fatranská ulica, Nitra


29.01.2015


K aktualitám

Najnovšie číslo


Najnovšie čísloOdporučte nás riaditeľoviPredplaťte

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka
ISSN 1338-8444

© 2019 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.