Vieme o všetkom

Otvorená hodina so snehuliakmi a tortou na záver

Náš pán riaditeľ, pani zástupkyňa a ďalší kolegovia sa prišli pozrieť do nášho školského klubu na otvorenú hodinu, na ktorej sme sa spolu s deťmi predstavili ako tvorivý tím.

Deti predviedli svoje šikovné ruky a ja svoju nápaditosť a schopnosť zaujať deti, motivovať ich a udržať ich pozornosť. Deti boli veľmi šikovné a pokojné, práca ich veľmi bavila, čo ma veľmi tešilo. Nešetrila som teda pochvalou a povzbudením. V triede vládla príjemná atmosféra. Deti vyrobili kartónových snehuliakov, ktorých na záver vystavili v zasneženej krajinke, ktorá nám zdobí triedu.

A na záver prišlo malé prekvapenie. Ako odmena na deti čakala torta so snehuliakmi, ktorú som im s láskou upiekla.

Verím, že z otvorenej hodiny mali zážitok všetci zúčastnení. Mojim prirodzeným, ľudským a zároveň profesionálnym prístupom deti nadobúdajú správne učebné návyky a majú chuť sa učiť vždy niečo nové. Otvorenou hodinou sa niečo pre mňa skončilo a zároveň aj začalo. Ukončenie adaptačného vzdelávania  ma posunulo do kategórie samostatný pedagogický zamestnanec aj vďaka mojim skvelým deťom.

Andrea LIPOVSKÁ
ZŠ, Fatranská ulica, Nitra