Vieme o všetkom

Jesenné dielne

Každoročne sa na 1. stupni našej školy organizujú jesenné dielne, na ktorých žiaci pracujú s plodmi jesene.  Tento rok sa zamerali na prírodné plody, nie tie záhradné. Deti priebežne prinášali materiál, ktorý nazbierali pri jesenných prechádzkach v prírode.

Druháci a prváci sa v rámci prírodovedy vybrali zbierať materiál spoločne a veľká vďaka patrí aj deťom z turistického krúžku, ktoré tiež prispeli. V utorok 30. októbra žiaci vyrábali krásne vence, ktorými ozdobili vstup do školy. Sú to nádherné práce a mnoho ľudí sa pri nich s úžasom pristavuje. Ďakujeme triednym učiteľkám a vychovávateľkám za pomoc pri vytváraní týchto krásnych prác.

E. DIEŠKOVÁ, D. LAKOŠTÍKOVÁ
Cirkevná spojená škola, Dolný Kubín