DOBRÁ ŠKOLA - mesačník
 
Vieme o všetkom Viac
Inšpirujte sa Viac Podporujeme Viac

PodporujemeStaň sa filmovým porotcom!Už po tretíkrát máš jedinečnú šancu byť na jeden deň filmovým porotcom a vybrať z troch filmov ten najlepší!

Máš 12 až 14 rokov? Baví Ťa pozerať filmy? Nebojíš sa vyjadriť svoj názor? Ak si odpovedal/a trikrát áno, môžeš sa práve Ty stať porotcom na udeľovaní Ceny mladého publika (Young Audience Award) 2016 pre najlepší európsky film!

8. mája môžeš zažiť v Artkine za Zrkadlom (DK Zrkadlový Háj) jedinečnú atmosféru pri pozeraní nominovaných filmov spolu s porotcami z ďalších 31 európskych miest v ten istý čas. Na jeden deň sa staneš porotcom Európskej filmovej akadémie a budeš hodnotiť tri vybrané filmy. Okrem toho budeš o nich diskutovať s rôznymi filmovými profesionálmi a dozvieš sa viac zo zákulisia tvorby filmov. 

Z Bratislavy sa cez prestávky uvidíš s ďalšími porotcami cez videokonferenciu z miest ako Brusel, Sofia, Záhreb, Pafos, Aalborg, Tallinn, Tbilisi, Berlín, Erfurt, Budapešť, Tel Aviv, Florencia, Prizren, Riga, Luxemburg, Skopje, Valletta, Amsterdam, Torun, Wroclaw, Lisabon, Cluj-Napoca, Belehrad, Izola, Avilés, Barcelona, Istanbul, Londýn a Kyjev. 

Vybrané filmy pre tento ročník budú známe začiatkom apríla. Sleduj náš web a facebook, aby si neprišiel o žiadne novinky!  

Ak ťa zaujíma ako to vyzeralo vlani, fotky a videá nájdeš na facebooku.

Chceš to skúsiť?

Stačí ak do 30. apríla vyplníš registračný formulár na www.mladyfilm.sk

Ak budeš mať otázky, napíš nám na infovff@gmail.com.

19.04.2016


K aktualitám

Najnovšie číslo


Najnovšie čísloOdporučte nás riaditeľoviPredplaťte

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka
ISSN 1338-8444

© 2019 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.