Podporujeme

Psychoterapia, socioterapia a dieťa

29.03.2017, Banská Bystrica

19.04.2017, Martin

Pozývame vás na jednodňový seminár:

Doobeda prednáškový blok:

Mgr. et Mgr. Viera Lutherová – Príčiny agresivity detí a konštruktívne zvládanie konfliktov v školskom prostredí. Praktické skúsenosti, tipy a jednoducho sprostredkovaná dynamika konfliktu.

MUDr. Ivan Juráš – Téma konfliktov je doplnená o ponuku osvedčeného programu riešenia konfliktov „Koberček mieru”, ktorý sa už roky praktizuje v MŠ a ZŠ Montessori. Tiež sa dozviete o Experienciálnom učení a o neuropsychologických mechanizmoch učenia sa.

PhDr. Ľudovít Dobšovič – Supervízia ako efektívna cesta vzdelávania a osobnostného rastu pre zamestnancov výchovných a školských zariadení. Cesta sebapoznania nie je ľahká, ale je najúčinnejšia pri vytváraní spolupráce vo vzťahu žiak/dieťa/klient a učiteľ/vychovávateľ/poradenský pracovník.

Poobede dve paralelné aktivity:

MUDr. Ivan Juráš – INPP metóda a neurofyziologické príčiny zlyhávania detí s poruchami pozornosti, učenia a správania.

PhDr. Ľudovít Dobšovič, PhDr. Lívia Lozsi – encounterová skupina, ochutnávka skupinového zážitkového vzdelávania zameraného na osobnostný rast.

Seminár je určený pracovníkom v pomáhajúcich profesiách, ktorí pracujú s deťmi. Pozvánka to Banskej Bystrice: bit.ly/2kLcZFh

Registrácia: registracia.socioterapia.sk/event/46/

Pozvánka do Martina: bit.ly/2kLcZFh