DOBRÁ ŠKOLA - mesačník
 
Vieme o všetkom Viac
Inšpirujte sa Viac Podporujeme Viac

PodporujemeHľadáme učiteľa matematiky!Sme súkromná základná škola so zabehnutým I. stupňom, ktorá v školskom roku 2016/17 otvára II. stupeň.

Hľadáme učiteľov/ky s vnútornou slobodou, ktorí vzbudzujú v deťoch zvedavosť, dávajú im priestor na otázky, reagujú na ne a pomáhajú im hľadať odpovede, vedia sa prispôsobiť, sú schopní sledovať záujem detí, majú individuálny, rešpektujúci a láskavý prístup k deťom, využívajú medzipredmetové vzťahy, učia deti kriticky myslieť, sú schopní pracovať v tíme, sú  tvoriví, zodpovední a profesionálni, majú radi prírodu a zaujímajú sa o veci okolo seba.

Požadujeme kvalifikáciu pre vyučovanie matematiky, vítaná by bola kombinácia s dejepisom alebo prírodovedným predmetom. Skúsenosť s inovatívnymi spôsobmi učenia je výhodou. Ponúkame prácu v tíme, ktorý sa stále učí a pracuje na sebe. Prosíme, pozrite si webstránku našej školy (www.bakomi.sk).

Žiadosti o pracovné miesto, motivačný list a pracovný životopis posielajte na adresu: Súkromná základná škola Bakomi, Akademická 13, 969 01 Banská Štiavnica

bakomi.skola@gmail.com 07.06.2016


K aktualitám

Najnovšie číslo


Najnovšie čísloOdporučte nás riaditeľoviPredplaťte

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka
ISSN 1338-8444

© 2019 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.