Podporujeme

Hľadáme učiteľa matematiky!

Sme súkromná základná škola so zabehnutým I. stupňom, ktorá v školskom roku 2016/17 otvára II. stupeň.

Hľadáme učiteľov/ky s vnútornou slobodou, ktorí vzbudzujú v deťoch zvedavosť, dávajú im priestor na otázky, reagujú na ne a pomáhajú im hľadať odpovede, vedia sa prispôsobiť, sú schopní sledovať záujem detí, majú individuálny, rešpektujúci a láskavý prístup k deťom, využívajú medzipredmetové vzťahy, učia deti kriticky myslieť, sú schopní pracovať v tíme, sú  tvoriví, zodpovední a profesionálni, majú radi prírodu a zaujímajú sa o veci okolo seba.

Požadujeme kvalifikáciu pre vyučovanie matematiky, vítaná by bola kombinácia s dejepisom alebo prírodovedným predmetom. Skúsenosť s inovatívnymi spôsobmi učenia je výhodou. Ponúkame prácu v tíme, ktorý sa stále učí a pracuje na sebe. Prosíme, pozrite si webstránku našej školy (www.bakomi.sk).

Žiadosti o pracovné miesto, motivačný list a pracovný životopis posielajte na adresu: Súkromná základná škola Bakomi, Akademická 13, 969 01 Banská Štiavnica

bakomi.skola@gmail.com

07.06.2016