Inšpirujte sa

Výcvik v hudobno-dramatických terapiách

Chcete zažiť skvelú dynamiku a podporu skupiny, znovu objaviť zmysel svojej práce a urobiť niečo pre svoj osobný rozvoj? Chcete si rozšíriť svoj repertoár hier a techník? Znovu objaviť zmysel svojej práce? Prihláste sa k nám!

Séria víkendov vám otvorí nové pohľady na výchovu, terapiu  a na sebe samého. Zažijete a osvojíte si radu hier a hudobno dramatických metód, ktoré tvoria zdravú atmosféru a zdravé sebepoňatie  jednotlivcov i skupiny. Zažijete konštelácie s hudbou a systemický prístup v praxi, vrátane teórie.

Po vyhodnotení skúseností z predchádzajúcich behov sme vytvorili kurz, ktorý zaručuje v skupine bezpečie, dialóg, otvorenosť a diskrétnost, nekritickosť a vzájomný rešpekt. Pokyny lektora sú len doporučením a najlepšie riešenie pre seba má človek ukryté v sebe.

Výcvik je vhodný pre ľudí z pomáhajúcich profesií, pre učiteľov, vychovávateľov, špeciálnych pedagógov, psychológov, lekárov i pre záujemcov o osobný rozvoj z iných oblastí. Hudobné schopnosti sú výhodou, ale nie sú však nutné. Výcvik je rešpektovaný súčasným vzdelávaním v muzikoterapii.

Hlavný lektor: Mgr., MgA Zdeněk Šimanovský www.simanovsky.cz

Supervízia: MUDr. Marcela Litovová.

Externí lektori: slovenskí odborníci na muzikoterapiu

Účastníci majú možnosť lacného ubytovania neďaleko miesta konania.

Skupina je počtom obmedzená a začína sa plniť!

Termín kurzu: 28. – 30. október 2016

Cena kurzu: 100 eur

Miesto konania: Banská Bystrica

Prihlášky a stručné CV so svojou motiváciou posielajte na: monika.adamcikova@gmail.com