DOBRÁ ŠKOLA - mesačník
 
Vieme o všetkom Viac
Inšpirujte sa Viac Podporujeme Viac

Inšpirujte saLetná súťaž o najlepšieho maskota pre IT bezpečnosťObčianske združenie PREVENTISTA vyhlásilo veľkú letnú prázdninovú súťaž pre deti a mládež pod názvom Tvoj nápad môže pomôcť MASKOT.

Zámerom súťaže je zvýšenie záujmu o problematiku IT bezpečnosti a prevencie IT kriminality a vytvorenie priestoru, aby sa o týchto témach mohli počas voľnejších letných dní porozprávať s deťmi aj rodičia. 

„Letné mesiace sme pre súťaž zvolili preto, lebo je to obdobie kedy rodičia trávia viac času so svojimi deťmi, a vytvára sa tak priestor na rozhovory o problémoch „digitálneho života“ dieťaťa. Druhým motívom sú rôzne tábory pre deti organizované na celom Slovensku, aktivity centier voľného času, mestských polícií a rad ďalších aktivít pre deti a mládež, v rámci ktorých môže byť súťaž zaujímavým spestrením diskusií o rizikách internetového sveta,“ uvádza Jaroslav Oster, predseda združenia OZ Preventista

Úlohou pre deti je navrhnúť počas letných prázdnin maskota symbolizujúceho preventívne aktivity združenia na ďalšie roky. Súťaž trvá do 15. septembra 2015, keď bude odbornou porotou vybratý najkreatívnejší nápad.

Viac informácií o súťaži nájdete na: www.sutaz.preventista.sk  

29.06.2015


K aktualitám

Najnovšie číslo


Najnovšie čísloOdporučte nás riaditeľoviPredplaťte

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka
ISSN 1338-8444

© 2019 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.