Inšpirujte sa

Čo môžete urobiť pre detstvo bez násilia?

Chráňme deti pred násilím. Toto je hlavná myšlienka našej kampane Detstvo bez násilia.

Jej cieľom je zvýšiť informovanosť verejnosti o problematike násilia páchaného na deťoch, jeho rôznych formách a možnostiach pomoci. Od októbra 2015 funguje nová webová stránka, ktorá je určená deťom, dospelým a profesionálom pracujúcim s deťmi.

Do 18. decembra 2015 prebieha v spolupráci s Centrom Slniečko, n. o. súťaž pre materské, základné, stredné a špeciálne školy a tiež akcia „Bubnovačka – Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť“, do ktorej sa 19. novembra zapojíme aj my.

Bližšie informácie o podujatiach a aktivitách realizovaných v rámci komunikačnej kampane MPSVR SR, ako aj aktivitách pre verejnosť realizovaných mimovládnymi organizáciami pôsobiacimi v oblasti ochrany detí pred násilím a pomoci detským obetiam násilia sú dostupné na našej webovej a facebookovej stránke.

13.11.2015

K aktualitám