Spolupracujte s nami

Staňte sa spolutvorcami DOBREJ ŠKOLY!

• Napíšte pre nás článok. O čom? Môže to byť súhlasná alebo nesúhlasná reakcia na uverejnený príspevok, popis nejakej vašej pedagogickej skúsenosti, popis nejakej metódy, ktorú používate, inšpirácia pre vašich kolegov, návrh na riešenie problémov nášho školstva a pod.
  • Pošlite nám námet do rubriky Skutočný príbeh, teda popis skutočnej situá­cie, ktorá sa vám stala v škole a ktorá vás vyviedla z miery.
  • Pošlite nám nejaké vtipné výroky vašich žiakov a kolegov do rubriky Veľká prestávka.
  • Nemáte čas písať? Tak nám aspoň napíšte, o čom by ste chceli v DOBREJ ŠKOLE čítať. Napíšeme to za vás.
  • Pošlite nám tipy na inšpirujúcich ľudí, s ktorými by stálo za to urobiť rozhovor.
  • Navrhnite nám nejakú „kontroverznú” tému, ktorú by sme mali rozobrať v rubrike Pre a proti.
  • Pošlite nám linky na zaujímavé webové stránky pre učiteľov, odkazy na knihy, ktoré vás zaujali, informáciu o soft­véri, ktorý je vhodný na použitie v škole.
  • Upozornite nás na zaujímavé akcie pre učiteľov, žiakov či rodičov, o ktorých viete. Ak sa už uskutočnili, napíšte nám o nich stručnú sprá­vu (aj s fotkami!).
  • Pošlite nám fotografie zo života vašej školy (z vyučovania i z mimoškolských akcií...)
  • Presvedčte vedenie vašej školy, aby pre vás predplatilo DOBRÚ ŠKOLU.
    Ak neuspejete s objednávkou pre školu, predplaťte si nás individuálne (ako PDF). Je to jednoduché, návod nájdete v sekcii Individuálne predplatné.
  • Ak sa vám DOBRÁ ŠKOLA páči, pridajte sa k našim fanúšikom na facebookovej stránke Časopis DOBRÁ ŠKOLA a dajte o nás vedieť svojim kolegom, známym a priateľom.

Príspevky a námety posielajte na prispevky[at]dobraskola.com . Vítame krat­­šie texty (do 4 000 znakov vrá­­tane medzier). Uverejnenie príspev­kov nezaručujeme. Pôvodné príspevky nad 1 500 znakov honorujeme.

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka

© 2017 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.