Predplatné

Tlačené vydanie
  • predplatné pre školy
  • doručované poštou
Ak ste učiteľom, presvedčte vedenie vašej školy, aby DOBRÚ ŠKOLU predplatilo. Pre školy existujú výhodné množstevné zľavy a pri objednaní väčšieho počtu výtlačkov získa škola rôzne bonusy. Napríklad pri odbere 10 a viac tlačených výtlačkov bude každý učiteľ dostávať DOBRÚ ŠKOLU aj ako PDF.

Kliknite na objednávací formulár tlačeného vydania pre školu.
Digitálne vydanie
  • predplatné pre jednotlivcov
  • sťahujete si PDF
Ak chcete pravidelne čítať DOBRÚ ŠKOLU, ale nechcete zaplatiť 22,00 € za ročné predplatné tlačeného vydania, existuje pre vás lacnejšia možnosť – môžete si nás predplatiť v elektronickej podobe. Jednotlivé čísla si budete môcť sťahovať vo formáte PDF z našej webstránky a za ročné predplatné zaplatíte 10,00 €. Pdf verzia navyše obsahuje Pracovný list DOBRÝ UČITEĽ.

Kliknite na objednávací formulár digitálneho vydania.
Tlačené vydanie
  • predplatné pre jednotlivcov
  • doručované poštou
  • PDF verzia ako bonus
Ak sa vám nepodarí presvedčiť svojich nadriadených, môžete si tlačenú DOBRÚ ŠKOLU predplatiť aj ako jednotlivec (fyzická osoba). Ročné predplatné stojí 22,00 €, v cene je aj možnosť sťahovať si pdf verziu časopisu z našej webstránky.

Kliknite na objednávací formulár predplatného pre jednotlivcov.
DOBRÚ ŠKOLU si tiež môžete kúpiť na predajných miestach siete Mediaprint-Kapa. Ak vlastníte iPad, iPhone či iPod Touch, môžete si DOBRÚ ŠKOLU v digitálnej podobe predplatiť cez Apple Appstore.

E-mail: prispevky[at]casopisdobraskola.sk
Telefón: 02/63 81 26 89
Šéfredaktor: RNDr. Vladimír Burjan burjan[at]casopisdobraskola.sk
Sídlo redakcie: DOBRÁ ŠKOLA, Vranovská 2710/6, 851 02 Bratislava-Petržalka

© 2017 Nezisková organizácia DOBRÁ ŠKOLA®. Všetky práva vyhradené.