ŠPÚ vyhlásil súťaž pre učiteľov

pridané 28.03.2017, autor Časopis DOBRÁ ŠKOLA pošli na vybrali.sme.sk

Štátny pedagogický ústav vypísal súťaž  pre učiteľov materských, základných a stredných škôl,  ktorá je zameraná na tvorbu metodických materiálov vhodných na vyučovanie, ukážky aktivít, pracovné listy, námety na aktivizáciu a motiváciu žiakov, reflexiu žiakov, objavné učenie sa, kooperatívne učenie, projektové a problémové učenie, príbehy a podobne.

Súťažné práce posúdia recenzenti a najlepšie práce vyhodnotí komisia. Víťazné práce ocenia 14. júna na slávnostnej konferencii pri príležitosti 70. výročia založenia ŠPÚ. Súťaž trvá do 15. mája, dokedy je potrebné poslať vyplnenú prihlášku, ktorú nájdete na webovej stránke ŠPÚ. Prihlášky posielajte na adresu 70vyzva@statpedu.sk. Autorov troch najlepších prác odmenia knižnou poukážkou v hodnote 100 eur.

100000 komentárov k článku: “ŠPÚ vyhlásil súťaž pre učiteľov”