Minigaléria Fullovej ruže 2014 – U nás taká obyčaj

pridané 10.06.2014, autor Časopis DOBRÁ ŠKOLA pošli na vybrali.sme.sk

Za dva mesiace sme prežili sviatočné chvíle, ktoré inak prežívame celý rok. Prešli sme kolobehom ročných období. Pospomínali sme si na rozličné zvyky a tradície vďaka téme U nás taká obyčaj. Naši súťažiaci ich oprášili a oživili vo svojich obrázkoch.

Do 11. ročníka súťaže Fullova ruža sa zapojilo 46 škôl (MŠ, ZŠ, SZŠ, ŠZŠ, ZUŠ a SŠ) z celého Slovenska a poslali nám spolu 821 počítačových grafík. Najviac prác poslali žiaci z prvého stupňa ZŠ – až 428.

Odborná porota sa rozhodla udeliť až 64 ocenení. Aj detská porota konštatovala, že rozhodovanie nebolo vôbec jednoduché. Žiaci udelili 24 ocenení. Teraz môžete svojimi lajkmi rozhodnúť o tom, ktorý obrázok získa Cenu Facebooku. Hlasujte do 15. 6. 2014 do 24:00 hod.

Ďakujeme všetkým účastníkom súťaže a ich učiteľom. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Vymyslíme opäť niečo zaujímavé. Želáme pekné prázdniny.

Katarína MARTIŇÁKOVÁ
ZŠ Ľudovíta Fullu, Košice

100000 komentárov k článku: “Minigaléria Fullovej ruže 2014 – U nás taká obyčaj”