Anekdoty spoza školy

pridané 04.04.2011, autor Časopis pošli na vybrali.sme.sk

Pýta sa učiteľ: „A čím je tvoj otec, že nemá nikdy čas prísť do školy?“ Žiak odpovedá: „Učiteľom.“

„Pripravte sa, deti, napíšeme si previerku,“ hovorí učiteľ. Vierka sa prihlási: „A pre koho mám písať ja?“

Učiteľ sa čuduje, ako môže jeden človek narobiť toľko chýb. Žiak sa bráni: „Vôbec nie jeden, pomáhali mi otec aj mama!“

„Povedala si doma, že si dostala päťku z matematiky?“ „Povedala.“ „A čo na to rodičia?“ „Nič. Neboli doma.“

„Paľko, máš na zajtra nejakú domácu úlohu?“ pýta sa mama. „Áno, ale je to len na jednu stranu. To napíšeš raz-dva!“

Na detskom ihrisku v Londýne je upozornenie pre dospelých: Nemiešajte sa, prosím, do sporov medzi deťmi. Ich nedorozumenia sa vždy rýchlo skončia a vy by ste sa ešte dlho zbytočne hádali.

Učiteľ: „Čo je pre nás dôležitejšie: mesiac alebo slnko? Žiak: „Určite mesiac! Ten svieti v noci, keď je tma. Slnko svieti cez deň, keď je aj tak vidno.“

100001 komentárov k článku: “Anekdoty spoza školy”

1. hm pridal riso, 10.10.2011
    dobre